Pranie materacy i łóżek tapicerowanych z dojazdem do klienta

Profesjonalne czyszczenie materacy w Krakowie i okolicach

Usuwanie plam, brudu, zapachu, roztoczy
Gwarancja jakości, szybkie terminy, bezpłatny dojazd
Zamówienie usługi
Zamówić usługę czyszczenia materacu, łóżka i innych mebli tapicerowanych można szybko i wygodnie telefonicznie lub przez formularz zamówienia.
Zamawiając przez formularz, należy wpisać promokod Online i automatycznie zostanie naliczona zniżka -10% na wszystkie pozycji.
Minimalna kwota zamówienia 100 zł.
Dojazd w Krakowie i najbliższych okolicach bezpłatny.

Telefon odbieramy
od 6:00 do 21:00
7 dni w tygodniu
* przy zamówieniu przez formularz zniżka -10% (promokod: Online)
** minimalna kwota zamówienia 100 zł
*** dojazd w Krakowie gratis
Doctor Clean realizuje zamówienia w Krakowie i najbliższych okolicach. Przykładowy obszar zaznaczony na mapie poniżej.

Dlaczego warto czyścić materace

Przeciętny człowiek przesypia ⅓ swojego życia. Gdy nie śpimy staramy się nosić czyste ubrania, gotujemy w uporządkowanej kuchni i oddajemy nasz samochód do myjni.

Dlaczego więc nie zadbać o czystość naszego materaca? W chwili zakupu przykładamy ogromną wagę do jego wygody, a czy później myślimy o jego czystości?

Dla naszego zdrowia powinniśmy systematycznie pozbywać się z wnętrza materaca roztoczy i bakterii. Zdrowy sen to zdrowe życie.

Nasza firma pomoże Państwu uporać się również z ciężkimi zabrudzeniami, plamami moczu i krwi na materacu.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia ekstrakcyjnego materaców i łóżek tapicerowanych w Krakowie i okolicach.

Często zadawane pytania o praniu materacy i łóżek w Krakowie

Pracujemy 6 dni w tygodniu, czyli od poniedziałku do soboty, pomiędzy 8.00-18.00. Niestandardowe godziny omawiamy indywidualnie.
Uwaga:
Nie nadajemy gwarancji, że każda plama zejdzie, szczególnie stare plamy oraz ślady po próbach samodzielnego czyszczenia.
Jeśli chodzi o nieprzyjemne zapachy, to tez prawie w każdym z przypadków udaje nam się je pozbyć. Może zostać zapach tylko jeśli jego źródło znajduje się głęboko w gąbce mebla.
Żeby uniknąć sytuacji niezadowolenia prosimy naszych klientów zgłaszać problemy (na przykład że kanapa była zasikana) przed czyszczeniem. Pozwoli nam to dobrać odpowiedni środek chemiczny.
Made on
Tilda